Ej Yao D46mxlsqrjw Unsplash

Welkom bij WIL Groep

Dit is wat wij bieden

Wie zijn wij?

WIL Groep

WIL Groep is een dynamische organisatie die bedrijven in de bouw en techniek ondersteunt op personeel vlak. Dit doen wij op het gebied van Leerwerktrajecten, Werving & Selectie, Uitzenden, Detacheren, ZZP bemiddeling én Payroll. Wij pakken zaken op die niet de corebusiness van bedrijven zijn maar wel een van de basisbehoeften voor bedrijven in de bouw en techniek. 

Lees meer
Adrian Contract Kropman D2 1 Van 4

Na het ontvluchten van de oorlog, een frisse start gemaakt in Nederland.

Andrii Zahumnyi

Installatiemonteur

Peter Jacobs

Na veel ervaring op te hebben gedaan, nu een nieuwe vastigheid.

Peter Jacobs

Werkvoorbereider

Dylan Minekus

Nieuwe kansen ontdekt in de bouw!

Dylan Minekus

Timmerman

Samuel - elektromonteur

Unica is een fanatiekeling rijker!

Samuel Meskel

Elektromonteur

Richard en Serge bij ECO+BOUW

Richard van Rosmalen: "Hoop dat ik hier tot mijn pensioen kan blijven werken"

Richard van Rosmalen en Serge Janssen

Timmermannen

Foto Afscheid Mehrdad

Mehrdad kwam bij WIL Groep voor een omscholingstraject omdat hij dacht dat er hier geen werk was te vinden, dat vergelijkbaar was met zijn werk in Iran.

Mehrdad Golkarghamsari

Elektromonteur

Foto Hans 1 Jaar Gedetacheerd

Als iemand mij anderhalf jaar geleden had verteld wat ik nu voor werk doe, had ik die persoon voor gek verklaard.

Hans Wiertz

Installatie Monteur

Foto Suzanne 1 Jaar Gedetacheerd

De eerste vrouw die wij hebben kunnen opleiden en begeleiden naar een baan in de techniek.

Suzanne Lunenburg

Elektromonteur

Max Klaver

Na een leerwerktraject van bijna 2 jaar, nu een vaste aanstelling als schilder!

Max Klaver

Schilder

Image003

“Na 30 jaar trouwe dienst, door corona buitenspel gezet”

Mari Verstraaten

Huismeester

Ons team

Img 0571

Jeanne van de Klok

Commercieel Directeur & Eigenaar
Jeannevandeklok@wilgroep.nl
024-7820992

Img 6226

Frenkie van de Klok

Sfeermanager
Info@wilgroep.nl
024-7820992

Portret Twan

Twan Loeffen

Operationeel Directeur & Eigenaar
Twanloeffen@wilgroep.nl
024-7820992

Img 6211

Skip Loeffen

Ontvangsmanager
Info@wilgroep.nl
024-7820992

Portret Rosalie

Rosalie Lansdaal

Projectleider Leerwerktrajecten
Rosalielansdaal@wilgroep.nl
06-55170952

Portret Hans

Hans van Welie

Projectleider Leerwerktrajecten
Hansvanwelie@wilgroep.nl
06-15588776

Portret Damian

Damian Lojek

Accountmanager
Damianlojek@wilgroep.nl
06-28530799

Portret Eric

Eric Braam

Accountmanager
Ericbraam@wilgroep.nl
06-26365042

Lizzy van den Berg

Accountmanager
Lizzyvandenberg@wilgroep.nl

Img 0714

Wim Smitjes

Accountmanager
Wimsmitjes@wilgroep.nl
06-54661036

Portret Gerrit

Gerrit van Thiel

Accountmanager
Gerritvanthiel@wilgroep.nl
06-50223430

Portret Aga

Aga Mitoraj

Backoffice Medewerker
Administratie@wilgroep.nl
06-18735421

Portret Ilona

Ilona Stigter

Backoffice Medewerker
Administratie@wilgroep.nl
024-7820992

Portret Monique

Monique Reyers

Backoffice Medewerker
Administratie@wilgroep.nl
024-7820992

Clem Onojeghuo Zzza888fskg Unsplash

Dit maakt WIL Groep uniek

Werken en leren gecombineerd

Maatwerktrajecten

Kennis uit de praktijk

Bij- en omscholing

Marktconform salaris

Een greep uit onze fijne samenwerkingen

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo