Wilgroep Banner

Het team van WIL Groep

Mieke van Haalen

Projectleider Leerwerktrajecten

Miekevanhaalen@wilgroep.nl

06-15182439

Foto Mieke 15 Mb

Over Mieke

Het bij elkaar brengen van vraag en aanbod en het opbouwen van duurzame relaties is mijn passie. De arbeidsmarkt is altijd in beweging en hoe mooi is het om mee te denken met werkzoekenden, zij-instromers en bedrijven en hen een kans te bieden om- of bijscholing aan te gaan in de richting van Bouw & Techniek.

Wat de WIL Groep zo uniek maakt, is de diversiteit aan leerwerktrajecten binnen de bouw en techniek. Het geeft mij energie om deze kandidaten te zien ontwikkelen, zowel op persoonlijk vlak als op werkgebied en hen te begeleiden naar de juiste werkplek.

Inmiddels werk ik al 16 jaar met plezier in de arbeidsbemiddeling. Ik ben enthousiast en heb een coachend vermogen en denk graag met je mee.  Wil je weten of er mogelijkheden zijn voor jou binnen de bouw of techniek? Of ben je op zoek naar toppers in de bouw of techniek? Bel mij gerust en ik vertel je graag meer over de mogelijkheden!


Ons team

Img 0571

Jeanne van de Klok

Commercieel Directeur & Eigenaar
Jeannevandeklok@wilgroep.nl
024-7820992

Img 6226

Frenkie van de Klok

Sfeermanager
Info@wilgroep.nl
024-7820992

Portret Twan

Twan Loeffen

Operationeel Directeur & Eigenaar
Twanloeffen@wilgroep.nl
024-7820992

Img 6211

Skip Loeffen

Ontvangsmanager
Info@wilgroep.nl
024-7820992

Portret Rosalie

Rosalie Lansdaal

Projectleider Leerwerktrajecten
Rosalielansdaal@wilgroep.nl
06-55170952

Foto Mieke Def

Mieke van Haalen

Projectleider Leerwerktrajecten
Miekevanhaalen@wilgroep.nl
06-15182439

Portret Hans

Hans van Welie

Projectleider Leerwerktrajecten
Hansvanwelie@wilgroep.nl
06-15588776

Damian1

Damian Lojek

Accountmanager
Damianlojek@wilgroep.nl
06-28530799

Portret Eric

Eric Braam

Accountmanager
Ericbraam@wilgroep.nl
06-26365042

Lizzy

Lizzy van den Berg

Accountmanager
Lizzyvandenberg@wilgroep.nl
06-41699009

Img 0714

Wim Smitjes

Accountmanager
Wimsmitjes@wilgroep.nl
06-54661036

Portret Gerrit

Gerrit van Thiel

Accountmanager
Gerritvanthiel@wilgroep.nl
06-50223430

Portret Aga

Aga Mitoraj

Backoffice Medewerker
Administratie@wilgroep.nl
06-18735421

Portret Ilona

Ilona Stigter

Backoffice Medewerker
Administratie@wilgroep.nl
024-7820992

Portret Monique

Monique Reyers

Backoffice Medewerker
Administratie@wilgroep.nl
024-7820992

Solange 4

Solange van Essen

Afstudeerstagiair
Solangevanessen@wilgroep.nl
024-7820992

Een greep uit onze fijne samenwerkingen

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo