Guilherme Cunha 4zwozqxdbd4 Unsplash

Welkom bij

Contact

WIL Groep is een dynamische organisatie die bedrijven in de bouw en techniek ondersteunt op personeel vlak. Dit doen wij op het gebied van Leerwerktrajecten, Werving & Selectie, Uitzenden, Detacheren, ZZP bemiddeling én Payroll. Wij pakken zaken op die niet de corebusiness van bedrijven zijn maar wel een van de basisbehoeften voor bedrijven in de bouw en techniek. 

Algemene gegevens WIL Groep


Adres

Streekweg 22

6537 TP Nijmegen

E-mail

info@wilgroep.nl

Telefoonnummer

024-7820992

Socials

Facebook App Symbol 2Instagram 2Linkedin 2

Contactformulier

Ons team

Img 0571

Jeanne van de Klok

Commercieel Directeur & Eigenaar
Jeannevandeklok@wilgroep.nl
024-7820992

Img 6226

Frenkie van de Klok

Sfeermanager
Info@wilgroep.nl
024-7820992

Portret Twan

Twan Loeffen

Operationeel Directeur & Eigenaar
Twanloeffen@wilgroep.nl
024-7820992

Img 6211

Skip Loeffen

Ontvangsmanager
Info@wilgroep.nl
024-7820992

Portret Rosalie

Rosalie Lansdaal

Projectleider Leerwerktrajecten
Rosalielansdaal@wilgroep.nl
06-55170952

Portret Hans

Hans van Welie

Projectleider Leerwerktrajecten
Hansvanwelie@wilgroep.nl
06-15588776

Portret Damian

Damian Lojek

Accountmanager
Damianlojek@wilgroep.nl
06-28530799

Portret Eric

Eric Braam

Accountmanager
Ericbraam@wilgroep.nl
06-26365042

Lizzy van den Berg

Accountmanager
Lizzyvandenberg@wilgroep.nl

Img 0714

Wim Smitjes

Accountmanager
Wimsmitjes@wilgroep.nl
06-54661036

Portret Gerrit

Gerrit van Thiel

Accountmanager
Gerritvanthiel@wilgroep.nl
06-50223430

Portret Aga

Aga Mitoraj

Backoffice Medewerker
Administratie@wilgroep.nl
06-18735421

Portret Ilona

Ilona Stigter

Backoffice Medewerker
Administratie@wilgroep.nl
024-7820992

Portret Monique

Monique Reyers

Backoffice Medewerker
Administratie@wilgroep.nl
024-7820992

Een greep uit onze fijne samenwerkingen

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo