Wilgroep Banner

Het team van WIL Groep

Jeanne van de Klok

Commercieel Directeur & Eigenaar

Jeannevandeklok@wilgroep.nl

024-7820992

Img 0571

Over Jeanne


In 2020 ben ik begonnen met de start van WIL Groep. Het klinkt misschien raar, maar ik heb twee linkerhanden en krijg nog geen schroef in de muur. Toch is de bouw en techniek er met de paplepel bij mij ingegoten. De samensmelting van het maatschappelijke en het commerciële vlak is wat ik leuk vind aan WIL Groep. We maken mensen die op zoek zijn naar een baan gelukkig door de perfecte match met bedrijven voor hen te vinden. Ze worden met onze trainingen en scholing verder op weg geholpen. Ik vind het mooi om te zien dat wij op deze manier duurzame verbintenissen kunnen creëren met elkaar. 

Ik ben een oorspronkelijke Maas en Waler, maar woon sinds mijn 18e in het prachtige Nijmegen. Ik ben echt een gezelligheidsmens wat veel op gevoel doet. Dat heeft als gevolg dat ik soms eerst doe en dan denk, wat niet altijd de beste volgorde is.. ;).


Ons team

Img 0571

Jeanne van de Klok

Commercieel Directeur & Eigenaar
Jeannevandeklok@wilgroep.nl
024-7820992

Img 6226

Frenkie van de Klok

Sfeermanager
Info@wilgroep.nl
024-7820992

Portret Twan

Twan Loeffen

Operationeel Directeur & Eigenaar
Twanloeffen@wilgroep.nl
024-7820992

Img 6211

Skip Loeffen

Ontvangsmanager
Info@wilgroep.nl
024-7820992

Portret Rosalie

Rosalie Lansdaal

Projectleider Leerwerktrajecten
Rosalielansdaal@wilgroep.nl
06-55170952

Portret Hans

Hans van Welie

Projectleider Leerwerktrajecten
Hansvanwelie@wilgroep.nl
06-15588776

Portret Damian

Damian Lojek

Accountmanager
Damianlojek@wilgroep.nl
06-28530799

Portret Eric

Eric Braam

Accountmanager
Ericbraam@wilgroep.nl
06-26365042

Lizzy van den Berg

Accountmanager
Lizzyvandenberg@wilgroep.nl

Img 0714

Wim Smitjes

Accountmanager
Wimsmitjes@wilgroep.nl
06-54661036

Portret Gerrit

Gerrit van Thiel

Accountmanager
Gerritvanthiel@wilgroep.nl
06-50223430

Portret Aga

Aga Mitoraj

Backoffice Medewerker
Administratie@wilgroep.nl
06-18735421

Portret Ilona

Ilona Stigter

Backoffice Medewerker
Administratie@wilgroep.nl
024-7820992

Portret Monique

Monique Reyers

Backoffice Medewerker
Administratie@wilgroep.nl
024-7820992

Een greep uit onze fijne samenwerkingen

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo