Wilgroep Banner

Het team van WIL Groep

Solange van Essen

Solange 4

Over Solange


Sinds april loop ik afstudeerstage bij WIL Groep. Ik studeer Commerciële Economie aan Fontys Tilburg. Tijdens mijn stage onderzoek ik communicatiestrategieën en -kanalen. WIL Groep's persoonlijke benadering en waardering voor echt contact trokken me aan. Hierdoor bouwen ze duurzame relaties op en maken ze maatschappelijke impact. Wellicht zie je binnenkort een video of post van mij voorbijkomen!

Ons team

Img 0571

Jeanne van de Klok

Commercieel Directeur & Eigenaar
Jeannevandeklok@wilgroep.nl
024-7820992

Img 6226

Frenkie van de Klok

Sfeermanager
Info@wilgroep.nl
024-7820992

Portret Twan

Twan Loeffen

Operationeel Directeur & Eigenaar
Twanloeffen@wilgroep.nl
024-7820992

Img 6211

Skip Loeffen

Ontvangsmanager
Info@wilgroep.nl
024-7820992

Portret Rosalie

Rosalie Lansdaal

Projectleider Leerwerktrajecten
Rosalielansdaal@wilgroep.nl
06-55170952

Portret Hans

Hans van Welie

Projectleider Leerwerktrajecten
Hansvanwelie@wilgroep.nl
06-15588776

Damian1

Damian Lojek

Accountmanager
Damianlojek@wilgroep.nl
06-28530799

Portret Eric

Eric Braam

Accountmanager
Ericbraam@wilgroep.nl
06-26365042

Lizzy

Lizzy van den Berg

Accountmanager
Lizzyvandenberg@wilgroep.nl
06-41699009

Img 0714

Wim Smitjes

Accountmanager
Wimsmitjes@wilgroep.nl
06-54661036

Portret Gerrit

Gerrit van Thiel

Accountmanager
Gerritvanthiel@wilgroep.nl
06-50223430

Portret Aga

Aga Mitoraj

Backoffice Medewerker
Administratie@wilgroep.nl
06-18735421

Portret Ilona

Ilona Stigter

Backoffice Medewerker
Administratie@wilgroep.nl
024-7820992

Portret Monique

Monique Reyers

Backoffice Medewerker
Administratie@wilgroep.nl
024-7820992

Solange 4

Solange van Essen

Afstudeerstagiair
Solangevanessen@wilgroep.nl
024-7820992

Een greep uit onze fijne samenwerkingen

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo